עורכת דין מירי נחשונוב כאן בשבילכם!
חייגו 050-42-28-004
FacebookYoutube
עידן הקידמה הטכנולוגית, בו לאינטרנט ולרשתות החברתיות יש תפקיד מרכזי בחיינו, פתח את האפשרות ליצירת קשרים חברתיים, עסקיים, רומנטיים ואחרים עם אזרחים במדינות שונות ברחבי העולם. מכאן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות נרקמו מערכות יחסים זוגיות רבות בין אזרחים ישראלים לאזרחים זרים, המעוניינים לבסס את מרכז חייהם בישראל.

כללי
עורך דין הסדרת מעמד בישראל בנתניה כמו גם עורך דין הסדרת מעמד בישראל בעפולה וכן עורך דין הסדרת מעמד בישראל בעכו או בכל עיר אחרת, העוסקים בתחום זה מדי יום, יודעים לומר כי לכל אזרח ישראלי קיימת זכות בסיסית להקמת משפחה. לפיכך, בידי הזוגות המעורבים קיימת האופציה החוקית לפנות ללשכת הפנים במקום מגוריהם ולהגיש בקשה מסודרת להסדרת מעמד בן הזוג הזר. זאת, במקרה שמדובר בזוג נשוי, ידועים בציבור או זוגות חד מיניים.

אולם, אין מדובר בזכות המוענקת באופן אוטומטי ועל בני הזוג לעמוד במגוון דרישות ותנאים, ביניהם, להוכיח את אמיתות הקשר הזוגי ולהצביע על ניהול חיים משותפים בארץ. מדובר בתהליך ארוך ומסובך, מאחר ומשרד הפנים מערים לא פעם קשיים ומכשולים בפני בני הזוג, וחשוב לקבל סיוע מאת עורך דין הסדרת מעמד בישראל בנתניה או עיר אחרת.

מה לעשות בפועל?
על מנת לצלוח את ההליך בצורה הטובה ביותר, הכרחי לפנות אל עורך דין הסדרת מעמד בישראל בנתניה או עורך דין הסדרת מעמד בישראל בנהריה ובערים אחרות -  לפי מקום המגורים. כך, אם בני הזוג מתגוררים בצפון הארץ, ניתן לשכור את שירותיו של עורך דין הסדרת מעמד בישראל בעפולה, עורך דין הסדרת מעמד בישראל בעכו או עורך דין הסדרת מעמד בישראל בנהריה. עו"ד מירי נחשונוב, מומלצת מאוד ובעלת ניסיון מזה שנים רבות בטיפול בבני זוג מעורבים מכל רחבי הארץ, על פי הנהלים הרשמיים שהוציא משרד הפנים.

לסיכום
עו"ד מירי נחשונוב, עורך דין הסדרת מעמד בישראל בנתניה והסביבה, מתמחה בהסדרת מעמד בישראל בדגש על בני זוג מעורבים. זאת, תוך ליווי אישי מקצועי מהגשת הבקשה ועד קבלת המעמד בארץ.
 

עורך דין הסדרת מעמד בישראל בנתניה


עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב.
הגירה משרד הפנים
הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב. הגירה משרד הפנים הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: