עורכת דין מירי נחשונוב כאן בשבילכם!
חייגו 050-42-28-004
FacebookYoutube
לאור העלייה המסיבית בכמות הזרים השוהים בצורה לא חוקית בארץ, ועל מנת לצמצם את תופעת המסתננים, בשנת 2002 הוקמה במשרד התמ"ת, יחידת עו"ז הפועלת בכפיפות למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה.

פעילות היחידה נועדה לאכוף את חוקי ההגירה השונים בכללם חוק הכניסה לישראל והתקנות שמכוחו, לערוך מעצרים מסיביים של זרים לרבות בני זוג מעורבים ידועים בציבור, להעמיד אותם לדין ולגרשם מישראל.

המצב החוקי
בעת גירוש מהארץ של אדם – אם גירוש נתין זר או גירוש שוהים לא חוקיים, זכאי המגורש לזכויות, אשר פעמים רבות אינן נשמרות בשל הסיטואציה הפתאומית ואי ידיעת הזכויות הבסיסיות מכוח החוק.

חשוב לציין, כי קבלת ליווי וסיוע משפטי מאת עו"ד מומחה בתחום ההגירה – עו"ד מירי נחשונוב, יכולה לעזור מאוד במקרים רבים של גירוש מהארץ, גירוש נתין זר, גירוש שוהים לא חוקיים, עד כדי מניעתם בפועל.

חשיבות הטיפול על ידי עורך דין מומחה
כאשר מקבלים ייעוץ וטיפול משפטי מיידי מעו"ד מומחה בתחום דיני ההגירה לישראל, ניתן לנקוט במגוון צעדים ופעולות קריטיים, ביניהם:
  • פגישה עם הנתין הזר במתקן המעצר, בחינת התנאים בהם מחזיקים אותו, ווידוא כי זה נעשה לפי החוק ואין מפרים את זכויותיו.
  • עיון בחומרי החקירה והפרוטוקולים.
  • הגשת בקשה לתת לאדם המגורש או למי מטעמו את האפשרות לאסוף את כספו וחפציו השונים.
  • ניהול משא ומתן עם רשות האוכלוסין וההגירה במשרד הפנים בנכל הנוגע לביצוע הגירוש בפועל.
  • ניהול משא ומתן עם הגורמים הרלבנטיים בפרקליטות האזרחית בנוגע לאופן הגירוש של העצור מישראל.
  • הגשת בקשות רלבנטיות, כל מקרה לגופו, לרבות בקשה זמנית למניעת הגירוש, בקשה לשחרור העצור בערבות עד למועד קיום הדיון בעתירה המנהלית.
לסיכום
פעולות אלה הן זכויות בסיסיות אשר יש לקיים מכוח הדין טרם גירוש נתין זר מישראל. לפיכך, בכל מקרה של גירוש נתין זר מומלץ ביותר לפנות בהקדם האפשרי אל עו"ד מירי נחשונוב, המתמחה בהגירה לישראל, ייצוג מול משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה וכן בענייני הסדרת מעמד בישראל לרבות בני זוג מעורבים ידועים בציבור.
 

גירוש נתין זר


עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב.
הגירה משרד הפנים
הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב. הגירה משרד הפנים הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: