עורכת דין מירי נחשונוב כאן בשבילכם!
חייגו 050-42-28-004
FacebookYoutube

אודות - מירי נחשונוב

עורכת דין משרד הפנים - הסדרת מעמד בישראל - הגירה לישראל. עורכת דין מירי נחשונוב מתמחה בהסדרת מעמד בישראל, בהגירה לישראל ובייצוג מול משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה. 

עורכת הדין מירי נחשונוב מומחית בהסדרת מעמד בני זוג אזרחים זרים הנשואים לאזרחים ישראלים או אזרחים זרים המנהלים חיים משותפים עם אזרחים ישראלים (ידועים בציבור), לרבות בבקשות לאשרות כניסה לישראל.

הגשת בקשות להסדרת מעמד - עורכת הדין מירי נחשונוב מלווה לקוחות מתחילת הדרך, על ידי הגשת הבקשה להסדרת המעמד במשרד הפנים, כולל איסוף כל התעודות והמסמכים למשרד הפנים, ליווי למשרד הפנים וכמובן דואגת לכך שהאזרח הזר יקבל את האשרה (ויזה) בהתאם לתהליך המדורג.

ערר פנימי - עורכת הדין מירי נחשונוב מתמחה בייצוג במקרים שבקשות להסדרת מעמד נדחות על ידי משרד הפנים, על ידי מחלקת האשרות במשרד הפנים. במצב כזה יש להגיש ערר פנימי תוך 21 ימים ללשכת משרד הפנים המטפלת בבקשה.

ערר לבית הדין לעררים - עורכת הדין מירי נחשונוב מתמחה בייצוג בבית הדין לעררים. במקרה שמחלקת אשרות במשרד הפנים דוחות גם את הערר הפנימי יש להגיש ערר לבית הדין לעררים תוך 30 ימים. לעו"ד נחשונוב יש ניסיון רב והצלחות מרובות בייצוג בבית הדין לעררים מול משרד הפנים.

מדיניותה של מדינת ישראל הינה למזער ככל יכולתה את תופעת ההגירה לישראל. לכן רשות האוכלוסין וההגירה- משרד הפנים נוהג להקשות על המבקשים להסדיר מעמד בישראל. מבקשים רבים מספרים כי הם חשים מותשים ומיואשים, ומעידים כי המערכת מגלה כלפיהם אטימות ומציבה בפניהם דרישות ביורוקרטיות הקשות ליישום.
 

מירי נחשונוב הינה עורכת דין אשר מתמחה בייצוג לקוחות מול משרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה. לעורכת דין מירי נחשונוב יש את הידע, הניסיון והיכולת לפתור את בעיות הביורוקרטיה אשר מציב משרד הפנים, וכן את הידע והניסיון להביא את לקוחותיה להצלחות בבקשות המוגשות למשרד הפנים וכן להצלחות בעררים המוגשים לבית דין ובעתירות המוגשות לבית המשפט כנגד משרד הפנים.

עורכת דין מירי נחשונוב מתמחה בהגשת בקשות להסדרת מעמד בן זוג זר מכוח נישואים או מכוח חיים משותפים, באשרות כניסה לישראל, הזמנת בן זוג לישראל, בהסדרת מעמד של הורה קשיש ובודד, בהסדרת מעמד עולים, בהסדרת מעמד הורה של חייל, בהסדרת מעמד מטעמים הומניטריים, הסדרת מעמד נין של יהודי וכדומה.

עורכת דין מירי נחשונוב עובדת כבר שנים רבות מול כל לשכות משרד הפנים בארץ, מצפת ועד אילת, ומלווה את לקוחותיה יד ביד אל עבר ההצלחה.
 


עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב.
הגירה משרד הפנים
הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב. הגירה משרד הפנים הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: