עורכת דין מירי נחשונוב כאן בשבילכם!
חייגו 050-42-28-004
FacebookYoutube
בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בכמות האנשים המעוניינים לעבוד בישראל, במגוון תחומים ומקצועות ולפרקי זמן משתנים. בעוד שאזרחי ותושבי המדינה רשאים לעבוד בלי הגבלות כלשהן, כאשר מדובר באנשים זרים חסרי מעמד בארץ, עליהם להוציא אשרות עבודה זרים באמצעות הגשת בקשה במשרד הפנים. במסגרת הבקשה יש להסביר ולנמק אודות הצורך הקיים בשהות האזרח הזר במדינת ישראל.

סוגי האשרות
קיימים סוגים שונים של אשרות עבודה זרים, המונפקות תוך הגבלתן לעבודה אצל מעסיק ספציפי, ביניהן: אשרת עבודה בישראל ב/1, אשרת עבודה למומחה זר, אשרת עבודה קצרת מועד לאדם זר, המוגבלת לתקופה של עד 3 חודשים ועוד. חשוב לציין, כי ההעסקה בפועל תהיה מותרת על פי חוק, לאחר קבלת היתר ההעסקה או ויזת העבודה, כל מקרה לגופו.

בכל הקשור אל אשרות עבודה למומחים זרים - לעתים מתעורר צורך של חברות ישראליות, חברות בינלאומיות או זרות, בהעסקת מומחים זרים ממדינות שונות בעולם לתקופה קצובה. אנשים אלה הינם בעלי מומחיות בלעדית, ידע וניסיון ספציפיים, והם מקבלים ויזה מסוג ב/1 למומחים, בכפוף להגשת בקשה למתן אשרה במשרד הפנים והנפקת אישור של יחידת ההיתרים. קיימות מגוון דוגמאות של אשרות עבודה למומחים זרים הניתנות לשנה, אותן אפשר להאריך בעוד שנה, לפרק זמן כולל של 5 שנים ו-3 חודשים.

אשרות עבודה זרים עבור אנשי סגל בחברת ספנות או תעופה, מונפקות לפי בקשת החברה הזרה לפרק זמן קצוב של שנתיים. במקרה של מרצה או חוקר מטעם מוסד להשכלה גבוהה, אשרת העבודה תינתן לאור בקשת המעסיק ולאחר שנתקבלו אשרת העבודה ואישור ההעסקה.

המלצה חמה
במידה ואתם זקוקים לסיוע וליווי משפטי איכותי בתהליך קבלת אשרות עבודה זרים בישראל, בין אשרת עבודה למומחה זר, אשרת עבודה קצרת מועד ו/או כל אשרה אחרת – עו"ד מירי נחשונוב היא הכתובת אליה כדאי לכם לפנות. עו"ד מירי נחשונוב מתמחה בדיני הגירה לישראל, בקשות למתן אשרות כניסה לארץ וייצוג מול משרד הפנים – רשות האוכלוסין וההגירה בכל רחבי הארץ. תהיו בטוחים שזה הפתרון המקצועי והטוב ביותר עבורכם.
 

אשרות עבודה זרים


עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב.
הגירה משרד הפנים
הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

עורכת דין משרד הפנים - מירי נחשונוב. הגירה משרד הפנים הסדרת מעמד בן/בת זוג
חייגו 050-42-28-004 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: